All rights reserved.

Wszystkie zdjęcia i prace tutaj umieszczone są mojego autorstwa. Kopiowanie ich bez mojej zgody jest zabronione. Uszanuj moją pracę.

czwartek, 25 lipca 2013

Wróciłam :)

Po długiej przerwie w końcu jestem :) Wypoczęta, opalona. Teraz czas wziąć się do roboty, bo zaległości się trochę narobiło :].
Ostatnio w wolnej chwili stworzyłam przywieszkę, która znacznie lepiej wygląda na żywo niż na fotce i nie wiem czemu? Chyba taki jej urok, że zachwycać się nią trzeba na żywo a nie na zdjęciu hihi :]
Wykonałam ja na specjalne zamówienie.centralnie - kamień z morza Egejskiego/ agat brązowy/koraliki Toho/masa perłowa
stone of the Aegean Sea/ agate brown/Toho beads/nacre

Na koniec coś nowego. Stworzone z potrzeby, by pomóc nieco w letnich porządkach :)
Mój pierwszy koszyczek z papierowej wikliny. Może nie jest najpiękniejszy ale jaki przydatny.
I come back after a long break. Rested and tanned. Now I need take to work. I have a few outstanding. They must be complete. Lately I did a tag for special order. Also I did my first basket. Made of wicker paper. It's not perfect but very useful. 
4 komentarze:

 1. Ależ on jest śliczny! na zdjęciu również :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj : )
  Biżutek cudny : )
  Wiklina fajnie wyszła. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Hmmm może niebieskie tło nie służy przywieszce bo ogólnie jest bardzo fajna , może na czarnym by było lepiej. Fajnie że wróciłaś i życzę by opalenizna jak najdłużej się trzymała:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak się tak przyglądam to faktycznie to tło nie jest najlepsze dla tej przywieszki...dzięki za inne spojrzenie na focie...ja tego nie widziałam hihi...w wolnej chwili pstryknę chyba na jakimś innym tle :] A opaleniznę odnawiam co chwilę, bo pogoda ostatnio mocno temu sprzyja :)
   Pozdrawiam.

   Usuń