All rights reserved.

Wszystkie zdjęcia i prace tutaj umieszczone są mojego autorstwa. Kopiowanie ich bez mojej zgody jest zabronione. Uszanuj moją pracę.

poniedziałek, 13 stycznia 2014

Mix

Na początek para kolczyków, którą poczyniłam w międzyczasie. Podobne już kiedyś robiłam tylko w bardziej zdecydowanych kolorach. Te są nieco spokojniejsze ale też dobrze wyglądają :]
At beginning earrings which I made in meantime. I done once similar. In this colors they also look good. sutasz/krzemień pasiasty/perełki szklane/Toho


No i oczywiście mam jeszcze aniołki. Tym razem dużego i małego. Dużemu dołożyłam ozdobę w formie przywieszki z sutaszu. Takie dość niespodziewane połączenie przyszło mi do głowy.
Ogólnie całość mi się nawet podoba, choć następnemu aniołkowi podaruję nieco mniejszą i delikatniejszą przywieszkę. Ta jest ciut za duża. 3 warstwy ubioru też nie przypadły mi do gustu, dlatego zostanę przy dwóch :) Spróbowałam i już wiem co lepsze :) 
Po raz pierwszy zrobiłam też małego aniołka...jak dla mnie...słodziutki maluch. 
Brand new angel. This time I made big and small. Big have tag with soutache. Generally I like it but next time I'll do less tag. 3 layers clothes it's to much. I'll stick with 2 layers. 
The first time I've made little angel. It' so sweet :) 
2 komentarze:

  1. Anioł z zawieszką sutaszową...niesamowite połączenie;-))) Bardzo pomysłowe.

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajne te kolczyki, podoba mi się ich forma:)

    OdpowiedzUsuń